Vyberte stránku

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER

 

Večerní meditace – modlitba “offline”
jako výzva

“STVOŘME SVĚT MÍRU”

25.11. – 25.12.2021

k výročí narozenin Eduarda Tomáše

✨ SLAVÍME MOUDROST LIDSTVÍ

Eduard Tomáš
25.11.1908 – 26.5.2002

Tolik Moudrosti, Láskyplnosti a Požehnání můžeme prožívat na svých Cestách i díky tomuto Muži, Mystikovi a národnímu hrdinovi Eduardu Tomášovi. Můžeme kráčet po Cestě a víme, že zde u nás, v České republice, byly a jsou Bytosti jako právě On.

V úctě k Vašemu Životu, milý “TÁTO TOMÁŠI”, a s vděčností za Vše, co jste pro nás zde “zanechal”, pokračujeme my v naší Cestě, opatrujíc v Srdci všechny tyto Dary. V den Vašich narozenin cítíme úctu i k Vaší mamince, která Vás ten den porodila, i k Vašemu tatínkovi, který Vás chránil, oběma, že se milovali, že Vás počali a umožnili Váš vstup do lidské dimenze.

❤️ Děkujeme Sofie, že mnoho z nás se setkalo s Učením manželů Tomášových díky meditačním retreatům s Tebou a díky společným praxím v nás Jejich Poselství ožilo a žije… ❤️

Uvědomujme si, že tento den, je to právě měsíc do 25.12.2021.

Kým 25.12.2021 chcete být?

Poslední vůlí Eduarda Tomáše bylo: “Stvořme svět míru”… A my víme, že se jedná o svět Míru našeho Nitra, kterému mírem odpovídá vnější svět.

 

✨ “SOFIINA” VÝZVA ✨
✨ “STVOŘME SVĚT MÍRU” ✨

V tyto dny pojďme společně každý na svém oltáři ve 22:00 zapálit svíci Svobody a Míru a každý svobodně dle své zkušenosti a praxe věnujme čas a pozornost společné meditaci – modlitbě. Jaký čas tomu věnujete je ryze na Vás.
Sofie je ve spojení s touto výzvou každý den i se svítáním.

A toto opakujme každý den do 25.12.2021

 

Zde postup, který se 23.11.2021 Sofii ukázal z dimenze Soucitu, Dákiní, z elementu Prostoru:

1. Uvědomte si tělo, Kosmický Dech, páteř a jádra všech buněk těla, všech tělesných systémů a tekutinu všechny buňky omývající a vyživující. Uvědomujte si aspekt VŠEPROSTUPNOSTI jako harmonizující, uzdravující vliv Lásky – Vědomí. A dýchejte tuto zkušenost.

2. Pusťte si video Avalokitešvary (níže), pozorujte, prociťujte své tělo, jeho změny a rozezněte vnitřně či slovem mantru KDO JSEM JÁ? Dovolte si pozorovat a přitom opakovat tuto mantru (do Nitra či nahlas, to je na Vás).

3. Zastavte se, uvědomujte si Dech a uvolněte se do zkušenosti, kterou právě prožíváte. Nechte vycházet jakýkoli jemný zvuk z Vašeho Nitra do Ticha. Prožívejte kontakt s Vaším tělem.

4. Rozezněte Mantru Zářivého Lidství tolikrát, jak to KDO vnímá, a uvědomujte si slyšení Vašeho hlasu a uvolnění v každém výdechu.

5. Zastavte se, uvědomujte si Dech a uvolněte se do zkušenosti, kterou právě prožíváte. Nechte vycházet jakýkoli jemný zvuk z Vašeho Nitra do Ticha. Prožívejte kontakt s Vaším tělem.

6. Uvědomme si Srdce a těla Všech Bytostí na planetě, jejich spojení a propojme se společně ve Vědomí Pulsace, ve Vědomí našich Srdcí. Můžete si položit dlaň na hrudník a druhou na břicho

=
držme si své milované Tělo
uvědomujme si:
Srdce je větší než tělo
tělo je v Něm
tělo je v Nás
My jsme Srdce
My jsme Vědomí
My jsme Láska
Dech
Pulsace
Třpyt Prázdna
Tělo

Můžete si k tomu pustit bubnování Sofie (níže), tím se propojujeme na všechny bubny všech tradic, které kdy bubnovaly rytmus Srdce. My však hlavně ciťme svoje tělo a vnímejme puls fyzického Srdce. Pozorujte tuto zkušenost, bez připoutanosti na tuto zkušenost, a uvědomujte si, KDO si uvědomuje tuto zkušenost.

7. Zastavte se, uvědomujte si Dech a uvolněte se do zkušenosti, kterou právě prožíváte. Nechte vycházet jakýkoli jemný zvuk z Vašeho Nitra do Ticha. Prožívejte kontakt s Vaším tělem.

8. Praxi – modlitbu ukončeme zvoněním našich Zvonků 🔔, či zvukem jakéhokoli jiného nástroje, nemáte-li Zvoneček. Přitom si uvědomujme všechny Křišťály, Růženíny a Ametysty, které jsme kdy věnovali v rámci Křišťálové výzvy Zemi. Uvědomujme si tuto křišťálovou mřížku – spojení v Zemi. Uvědomujme si, že všechny věnované nerosty nás teď slyší a vysílají hluboké “zdravení” do našich těl.

9. Zastavte se, uvědomujte si Dech a uvolněte se do zkušenosti, kterou právě prožíváte. Nechte vycházet jakýkoli jemný zvuk z Vašeho Nitra do Ticha. Prožívejte kontakt s Vaším tělem.

0. Věnujme tuto praxi pro Osvícení a Realizaci Všech cítících Bytostí.
Jak? 3x se hluboce nadechneme a vydechneme a při posledním výdechu se hluboce uvolníme a uvědomujeme si:
“Tuto zkušenost věnuji pro Osvícení a Realizaci Všech cítících Bytostí.”
💎

Po této praxi – modlitbě se může chtít Vaše tělo otočit na chvíli břichem k Zemi a můžete zažívat vleže totální uvolnění. Dovolte si to a po čase, který Vaše tělo potřebuje se opět zkoncentrujte do vědomého pohybu a ciťte živě v pohybu celé Vaše tělo.


Sofie bude tuto praxi konat každý den do 25.12.2021 a nabízí propojení.

Sofie:
“Přeji Vám – Nám, ať touto společnou praxí – modlitbou ve spojení SPOLU-AKTIVUJEME
“nejzářivější” bytostné Vědomí v těle každého z Vás – Nás.”
❤️ 

A dejte nám vědět sem do zpětných vlnek, jak se Vám ve výzvě daří…

Máte-li na Sofii nějakou otázku, můžete psát zde >>

Sdílejte kdykoli i v průběhu výzvy tuto výzvu dál s Vašimi Přáteli, blízkými a kamkoli dál, kam ucítíte…

STVOŘME SVĚT MÍRU… SPOLU…

💙 

Na základě slov Sofie S. v Přímém Přenosu 8.11.2020 může být slovo “vzdor” v Mantře proměněno na slovo “bol”.

Natočeno 22.9.2021 ve spojení s kruhem Stařešinů v Mexiku, na pobřeží, kde 29.6.2019 přišla Mantra Zářivého Lidství = Mantra Třpytu Prázdna.

8.4.2015, meditační retreat KDO JSEM JÁ? – Pozorovatel Početí
Fotoarchiv Sofie K. Sarras

Celou tuto výzvu je možné vědomě procházet s partnerem, s přáteli a je možno si ji rozšířit kdykoli během dne i společně s dětmi.

Hodnotné knihy jako vánoční dárky můžete zakoupit zde v nakladatelství a knihkupectví AVATAR.

22.7.2013, svátek Marie Magdalény
Fotoarchiv Sofie K. Sarras

Kým chcete 25.12.2021 být?

Sofie:
“Hluboce děkuji Darje J. za spolutvorbu tohoto webu a za pomoc při vepsání této Lásky v písmenkách do tohoto prostoru. Patří Jí velký dík i od Vás.”

Věnováno pro Zdraví, Svobodu, Osvícení a Realizaci všech Bytostí.

 

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER