DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER

 

VÍTEJME VE SPOLEČNÉM DECHU

Speciálně Speciální Živý Přímý Přenos 1.6.2020
s Ochráncem Početí, Soucitu – Letnice
Iniciace 

 

Omezený počet míst, registrace je otevřená do 1.6. 17:00

Sofiin výklad Iniciace:

Iniciace – je Přenos Vědomí, kdy Prvotní Moudrost aktivuje spojení s Prvotní Moudrostí. „Obě“ Prvotní Moudrosti si jdou naproti a tím se umožňuje násobení projevu a realizace Prvotní Moudrosti v dimenzi Lidských Bytostí. Člověk se stává Člověkem.
Iniciace ve spojení s Ochráncem Početí, Soucitu pomáhá navázat či posílit s touto dimenzí kontakt. Pomáhá žít realistický a vědomý Život. Ruší závislost na starých konceptech a dogmatech prožívání mezilidských vztahů. Člověk se stává plně odpovědný sám za Sebe, skutečné Svobodný.
Co je potřeba k přijetí Iniciace: vnitřní ANO – přijímání, ochota cítit a prožívat, souhlas k závazku Soucitu, aktivní přístup, odhodlání souznít.
Sofiin přístup: Soucit, Pomíjivost, Nenásilí, Jednoduchost. Více osobně.

Brána Darování:

Zde je pro Vás mimořádně vytvořena Brána Darování. Otevřela se ku příležitosti “Letnic” na základě Vaší žádosti a potřeby Darovat. Velmi oceňujeme Vaši schopnost prožívat tuto potřebu Darování. Vaši schopnost být otevření ke kvalitě rovnováhy a rovnocennosti. Výše Daru vychází z Nitra Vaší Moudrosti. Neexistuje žádné pravidlo, které je třeba následovat.
Obraz: Tančící mniška s miskou, kráčící krajinou, umožňující darovat těm, kteří vnímají v Sobě vnitřní pohyb a rozhodnutí darovat.

Vaše Dary budou ze 100 % použity k šíření Prvotní Moudrosti a spojení s Ochráncem Početí, Soucitu.
Pro skutečné Zdraví, Osvícení a Realizaci všech cítících Bytostí. I pro budoucí generace.

K hloubce a oslavě dnešního dne Sofie věnuje tento dlouho na zveřejnění čekající text
a my spolu se Sofií Vás taky milujeme! A dýcháme spoluuuuu…

Stalo se před rokem: Setkání s “mláďaty” – sexualita – tvořivá síla, ve spojení s Calixtem Suerezem, v podpoře k Jaguár People, kde jsme zakoupili tašky “tkané Vědomím Univerza” a předali je dětem na tomto sexy retreatu konaném u naší milé přítelkyně Lucie R. v Blatně u Chomutova.

Kdybychom měly čas, byly by tu fotky z Bali 2019……….
Ale jelikož tu nejsou, tvoříme jinde… :)))

 

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER