Vyberte stránku

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER

 

VÍTEJME VE SPOLEČNÉM DECHU

ZIMNÍ SLUNOVRAT 21.12.2020 – 7.1.2021

 

KŘIŠŤÁLOVÁ ATLANTSKÁ VÝZVA SOFIE SARRAS 2019 – 2026

JAK SE VÁM DAŘÍ ZDOLÁVAT VÝZVY, KTERÉ VÁM ŽIVOT PŘINÁŠÍ?
S námi se můžete zapojit do výzvy, která má smysl nejen pro nás, ale i pro další generace.

Více poznáte osobním prožitkem.
Křišťály, růženíny, ametysty…
Nechme je promlouvat a dle slov z předchozích “rytmů Slunce”
rozviňme v Sobě Moudrost bdělé Přítomnosti a spojení se Zemí.

Foto Sofie S. 14.12.2020

JAK SE ZAPOJIT?
Nakupte si křišťály, růženíny, ametysty.

POŘIĎTE SI SVŮJ ZVONEK. 🔔

Výzva začíná 21.12. a připojit se můžete kdykoli do 24.12.
21. – 26.12. (5 dní) mějte tyto “Bratry a Sestry” blízko a uvědomujte si spojení, Přítomnost.
26.12.2020 – 7.1.2021 (12 dní) věnujte “Bratry a Sestry” kamkoli Zemi, Vodě…kdekoli.

A k živému Přenosu 21.12.2020 si vezměte VAŠE ZVONKY  S SEBOU! 
Nejen ať zníme společně, ale 21.12.2020 Sofie Vaše zvonečky Iniciuje (požehná) a budou propojeny s Jejím kněžským Zvonkem, který k Ní přišel v únoru 2014 při kněžském svěcení na Bali.

Sofiin rituální Zvonek zní vždy pro Svobodu, Osvícení a Realizaci Všech cítících Bytostí… i Duší.

Fota z archivu Sofie S., únor 2014 Bali

Foto Sofie S. 14.12.2020

Sofie: Dnes 9.12.2020 po přímém Přenosu 8.12.2020 jsem ráno při praxi Prvotní Moudrosti uslyšela znít ZVONY po celé Planetě. Celým fyzickým tělem prošla hluboká vlna dojetí a dá se říci i stesku po spojeném zvuku ZVONŮ, které oznamují lidem, že “nejsou sami”. Tak stejně jako jsem prožívala v Bhútánu hluboké Štěstí, když jsem viděla modlitební mlýnky na všech vodních tocích, které jsme potkali. Tak jsem si uvědomila, že tady v Evropě můžeme všichni obnovit tradici ZVONKŮ. Tradici zvukového propojení, tradici připomínání každým zazvoněním, že nejsme sami a že jsme multidimenzionální Bytosti, které dokážou zázraky.

Poté, co jsem to celé uviděla a přijala poselství Iniciování této “tradice”, jsem uviděla horské štíty, mnichy, ale i zbojníky, Muže i Ženy v jejich divokosti, a zároveň hloubce a uslyšela jsem zvuk koncovek, zvuk didgeridoo, zvuk fujar, zvuk nástrojů mnichů v Tibetu a vnímala jsem, jak se tento zvuk nese prostorem jako odpověď na zvonění ZVONŮ, a že se tento hluboký zvuk připomínky Dechu v naší páteři, zvuku v celém těle, zvuku spojení s přírodou propojuje s připomínkou zvuku neseného křišťálového zvonění ZVONŮ, zvonění Hvězdného Kosmického Prostoru.

Potom jsem prožila “zmizení” mého fyzického těla, stala jsem se nádobou, jakoby tibetskou mísou, a znovu po 7 letech Ticha jsem se rozezněla zvukem tibetské mísy, zvukem “plné nádoby”.

To je inspirace, jak můžeme vnímat naše těla i jako materializovaný zvuk a připomínat si tak tradici “hraní na nástroje”.

Pojďme všichni společně rozeznívat naše těla a připomínejme si naše spojení, třeba zněním ZVONŮ. To je to, co miluji a to je to, k čemu jsem byla vyzvaná. A k tomu vyzývám i Vás.

PŘIVÍTEJME TAKTO SEBE JAKO VĚDOMÉ TVŮRCE V BRÁNĚ DOBY VODNÁŘE!

Sofie: Dnes 14.12.2020, děje se Sofiánský Advent, děje se otevírání elementu Vzduchu.

Vzduch – Dech – Duch. Toto je pohled, který nám byl ukazován. Tak byl ukazován vztah mezi Vzduchem, Dechem a Duchem. Tím, kdo vane, tím, kdo oživuje, vyživuje, živí.
Co se stane, když ke slovu Duch zvědomíme synonymum Zvuk. Když si uvědomíme, že Duch… Velký Duch… Třpyt Prázdna… ZNÍ! Že Duch není Ticho, které mlčí! Když si uvědomíme… Když SE uvědomíme…

Symbolem znění tohoto zvučícího Ticha jsou zvony. Když si TO uvědomíme v této souvislosti, zvonění zvonků je pro nás prožitkem, činem, který nepracuje jenom se slyšením a prožíváním slyšeného zvuku.
JE TO AKT VĚDOMÉHO ROZEZNÍVÁNÍ ZVUČÍCÍHO TICHA, ZVUČÍCÍHO DUCHA, ZVUČÍCÍHO TŘPYTU PRÁZDNA…

Proto Vás “Já” Sofie vyzývám – přidejte v rámci Křišťálové výzvy, ke spojení s křišťály, růženíny, ametysty i ZNĚNÍ… Rozeznění vědomého zvuku zvonků, zvonů. Buďme si vědomi, co se tím děje. Buďme vědomými, pokornými, znějícími Tvůrci.

NECHME ZVONKY, ZVONY, AŤ JSOU SLYŠET.

K tomu vyzývám “Já” Sofie za generaci těch, kteří nesou paměť toho, kdy zvony v naší zemi utichly. Utichly nezdravě, byly utišeny.
A MY nyní znovu navracíme, poučeni o nucené ticho, navracíme Prostor ZVUKU… Prostor zvonům… Zvonům, které jsou symbolem Ducha, symbolem Třpytu Prázdna, symbolem znějícího Srdce, symbolem živého Slova.

Ať si každý z nás je vědom při slyšení zvuku zvonů také slyšení Tlukotu svého SRDCE.

Ať Kosmický… Galaktický Střed ve své fraktálnosti oživuje, vyživuje skrze Srdce naše těla, naši řeč, naše city, naše myšlenky, naše činy, naši tvorbu.

Ať znění našich zvonků i beze slov, i se slovy probouzí lidské Bytosti ze sna, z iluzí.

PŘEJETE SI POROZUMĚT HLUBŠÍMU SMYSLU VÝZVY?

Můžete si přečíst ve slovech…
Zimní Slunovrat 2019 – zde to začalo
Jarní Rovnodennost 2020
Letní Slunovrat 2020
Podzimní Rovnodennost 2020

Zimní Slunovrat 21.12.2020 v 11:03

Astromandala od Přítelkyně Leny Lvovské

Rituál křišťálového zvuku, Země

17.11.2019

Křišťálová Atlantská výzva – podzimní Rovnodennost 2020

Foto Ivana Magdaléna

Leny Lvovská s rodinkou

Foto Šárka Marková

Křišťálová Atlantská výzva – letní Slunovrat 2020

SMS: …dnes 27.7.2020 jako kdyby se ozyvaly venované kristaly a ruzeniny z obou Slunovratu, byla jsem v poslednich dnech na nekolika mistech, kde vim, ze jsou, vnimala jsem pulzaci tech mist i tech kamenu – bytosti, a jako kdyz od nich jde vdecnost, ze jsi tu vyzvu Sofie prinesla, iniciovala, ze se naplnuje…dekuji…Ida Sara

Slunovratová “křišťálová výzva” – zimní Slunovrat 2019

Věnováno pro Zdraví, Svobodu, Osvícení a Realizaci všech Bytostí.

 

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER