DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER

 

Vítejme ve společném Dechu…

Zpětné vlnky

 

Zpětná vlnka – je svobodná zpětná “vazba”.
Prostor pro sdílení toho, co Vy, z bytostné zkušenosti, chcete sdílet.
Pro Nejvyšší dobro všech Bytostí.

tato pole jsou povinná pro odeslání zpětné vlnky

Vaše jméno, které se zobrazí u zpětné vlnky
Např. poděkování za video o zranění, sdílení prožitku daršanu, ...

Vlčí mák a Hvězda

Děkuji za včerejší společné setkání. Před rokem jsem vysadila na zahrádce mák, protože ho miluji. Dnes ráno poprvé vykvetl a tak jej sdílím. Jsem v hluboké vděčnosti za vše, co se odehrává.

Kamila Šefrová
3.6.2020

Děkuji

Milá Sofie Srdečně Děkuji za INICIACI NÁDHERA v LÁSCE Marie

Marie Š.
1.6.2020

Brána Darování

Milá Sofie, přátelé,
děkuji za otevření Brány Darování. A děkuji za všechny DARY, které přišly od vás.
S úctou, Eliška

Eliška B.
1.6.2020

zářivé modré bublinky

Velmi mě oslovilo a ovlivnila Sofiina promluva o tom, že jsme VŠICHNI Zářícími bublinkami. Připomínám si to často a je to pro mě báječná podpora proti zlobě a souzení. A ovlivněna tímto SLOVEM vzniklo toto dílko..

Martina Chmelová
zdrav. laborantka
31.5.2020

poděkování týmu

Z celého srdce děkuji všem, kteří se podílí na tomto úžasném projektu Dýcháme spolu. Už delší dobu obdivuji Darju a její ochotu a vytrvalost bdít v noci…a tvá slova o stesku po domově mě dojala a moc ti držím palce, zárověň mě obrovsky baví Ido tvoje hravá a moudrá schopnost provázení všemi videi..no, moc ráda se dívám a jsem vděčná za vše…mrzí mne, že nejsem schopná posílat pozdravy do chatu – nejde mi to – tak aspoň takto. Děkuji a přeji vše nejlepší vám i všem cítícím bytostem. Martina

Martina Chmelová
zdrav. laborantka
31.5.2020

poděkování za Píseň vnitřní síly

Drahá Sofie, děkuji velmi za tuto (pro mne) píseň písní. Že ji mohu slyšet zpívanou tebou – síla lásky v ní mě dojala a šly slzy dojetí i vděčnosti. Včera – 30.5. jsem byla na cyklo výletě s přáteli a v zahradě u “Skleněné vily” si mě k sobě přitáhl nádherný dub…a večer jsem uviděla to video. Děkuji Martina

Martina Chmelová
zdrav. laborantka
31.5.2020

Zpětná vlnka z Allfestu 2020

…..z těch pár videí, které jsem shlédla, mne uchvátilo nedělní povídání žen o Grálu a 13. vhledu se Sofií. To pro mne bylo velmi pěkné živé video O NĚČEM! Za toto video jsem moc vděčná. Takže děkuji moc vám i ženám i mužům, které jej tvořili ♥ Snad stihnu zkouknout do konce května ještě alespoň něco. Děkuji moc ♥

M.
29.5.2020

Laskavost, soucit a rozloučení

Milá Sofie, milí přátelé ve společném dechu, děkuji za tento web a všechno společné tvoření jehož mohu být součástí. Od velikonočního vysílání proběhlo mi několik aha momentů, o které bych se ráda podělila. Přitáhl mě zážitek po znovupročtení knihy Kdo jsem já Ramana Maharišiho. Bylo to něco v tom smyslu, pokud pozornost nevrátím k sobě nemám, co dát. Vše, co nabízím nevědomě je jen kradení. A to je právě slovo, které jsem si vytáhla při jedné z meditací u Sofie jako téma na pojmy Jámy. Dlouho jsem to nemohla pochopit a spadl ze mne veliký balvan, když se teď kruh spojil. Zároveň s uvědoměním jak veliká je potřeba laskavosti k sobě samé, jako pro dalšího z beranů, pro mne vůbec nebyla samozřejmá. Připomíná mi to pohádku o Krásné Vasilise, která nejdřív nakrmila panenku a ta se o ní potom postarala. Miluji pohádky, jak z Krásy Nesmírné, tak podobenství z Nového zákona, Starých řeckých bájí a pověstí, Tao te ting a ve velké vděčnosti i učení všech duchovních mistrů advaity a děkuji za ně.
Další moment se týká pokory a soucitu. Začal také na meditaci u Sofie (díky za ní), když jsme se měli bez očekávání delší dobu dívat do očí druhého člověka. Viděla jsem před sebou skutečného člověka a obrovskou pokoru s jakou je jen možné rovně žít ve hmotě.V těch očích byly i moje oči a dnes ráno mi došlo, že každé oči, které se na mě dívají s láskou jsou i moje oči- ať už maminky, u které mne to napadlo, tatínka, dcer, přátel všechno je ta jedna mne dobře známá láska, na kterou si vzpomínám i když jsem byla vkládaná do tohoto těla.
A poslední věc, o které bych ráda sdílela jsou slova puštění, opuštění a odpuštění.Asi před deseti lety mi kamarádka řekla, že už mi zbývá jen jedna věc – naučit se pouštět. Nechápala jsem to. V roce 2016 mi přišel do života muž, s kterým jsme měli veliké souznění, ale nedokázala jsem ho pustit a tak mne opustil. V roce 2014 jsem si do deníku zapsala sen, který byl o něm i o tom, že odejde. Až jako opuštěná jsem si uvědomila jak je důležité odpuštění. Rodiče se rozvedli, když mi bylo 5, v 11 si pro mne táta přijel naposled a bez rozloučení už nepřijel nikdy. Žádný z mužů, které jsem milovala a odešli, se se mnou NEROZLOUČIL. Došlo mi to až teď, celý život jsem byla v domnění, že jsem tatínkovi odpustila a opravdu jsem mu odpustila, že odešel, ale ne to, že se se mnou NEROZLOUČIL. Děkuji Sofie za video, kde mluvíš o vědomém rozloučení, a jeho fázích. Ještě se k němu mockrát vrátím :-). Minulý týden jsem tatínkovi poprvé řekla příběh svého vztahu, protože mne o to sám požádal. A tam proběhlo veliké odpuštění. Jen jsem domluvila, řekl: proč jsi nic neřekla? Pomohl bych Ti.

Kamila Šefrová
27.5.2020

Poděkování za video, 14.5. Přímý přenos v rytmu Luny

Děkuji všem za úžasné spolu, Sofii, Idě, Darje a celému týmu na ZOOMu i za ním 🙂 že tu takto spolu můžeme být, ve společném dechu a s humorem, ke mně přišla báseň:

Zářím a tvořím
Staré mýty bořím
Na svém těle nelpím
A těla si vážením
Ne váhou vážením
Ale živostí a prouděním.

Ve vděčnosti.
Petra B.

Petra Berková
Průvodkyně ženským cyklem, výživová poradkyně, realitní asistentka
https://www.mesicnizena.cz
22.5.2020

Brána zrození

Posílám hravou zpětnou vlnku. Říkadlo,které znám z dětství s jiným textem.Jako svědectví kolik se toho děje společným dechem,zněním a společným vysíláním Sofie S přáteli.Tvořením nové doby.Tvořením nově.
Kolik darů se uvolňuje a otvírá společným vlahým dýcháním a odhalováním závojů.Kolik květů rozkvétá a kolik se objevuje zářivých plodů.
Sofie je s tématy početí,prenatálu,zrození a duší před početí spojená léta.Já vědomě od doby,kdy se naše cesty setkaly.
Text přišel 7.5.2020 za Úplňku.Jako rozpočítávadlo duší před zrozením🙂
Jen tak najednou přes den po praxi vklouzlo😊
Večer se pak ve společném vysílání mluvilo o plodové vodě,Ochránci Početí a rození.😉
A já pak zpětně uviděla ty souvislosti.

Brána zrození

Zlatá brána otevřená
klíčem dechu odemčená
Kdo do ní vejde
životem si projde
Ať je to ten nebo ten
každý je tu člověkem

Byla jsem v úžasu a do teď jsem jak je vše propojené.
Děkuji za život,radost v něm i hravost.
A děkuji vám za Spolu bez kterého by se toto nejevilo.🙏

Šárka Marková
https://www.sarkamarkova.cz
21.5.2020

Sdílení k písni Mystický Domov

Milá Sofie toto ve mě zní v kráse s písni Mystický Domov …KDE DOMOV MUJ…je to foceno na Karlově mostě a při tomto vidění a znění písně jsem plakala, i teď při psaní slzicky tečou. krásný den v modrém dechu přeji Sarka🙏💙

Šárka Mašková
21.5.2020

Poděkování

Milovaná Sofie, ráda bych Ti poděkovala za vše, co se skrze Tvoje působení odehrává. To, jak zníš….. Děkuji z duše. Dýchám ve společném dechu a lásce. N.G.

Naennie Gabriela
18.5.2020

Odvaha a svoboda

Zdravím Vas, tvořici lidé. Být, slyšet a cítit videa od Sofie a všech, kteří se na tvorbě podílí, je pro mě OSVOBOZUJÍCÍ. Tvořím a věnují, radují se a DÝCHÁM. Díky sobě za odvahu, s kterou do toho jdu.

Lucie Beránková
16.5.2020

Vlnečka

Ahoj milá Sofie, ahoj celý týmečku,

chtěla bych s Vámi sdílet, co je ve mně už delší čas. Vlastně od té doby, co se ukázalo znamení 5.3. Období “karantény” pro mě bylo jedno z nejšťastnějších období v mém životě – tlaky zvenčí a zevnitř ustaly, Sofie začala veřejně mluvit a já soustavně denně cítila Sebe tak moc! A najednou měla jasno.
Pořád vlastně žasnu, že se dějí živá vysílání – každé živé spolu má pro mě takovou hodnotu a pomáhá mi cítit se, cítit víc a víc to opravdu opravdu nejvíc opravdu duležité.
Zvlášť průlomové pro mě bylo včerejší vysílání s tématem Hodnoty. Wow…Nojo, proč mi nedošlo dřív, že opravdová hodnota spočívá v tom uvědomování si Sebe samé, tudíž celého Universa, tudíž stačí fakt jen dýchat a jen být a zářit svou krásu. Žádné dělání, žádné boje, žádné povstání. No, něco ve mně to pořád trochu nechápe, ale něco hlubšího ve mně je v tom uvědomění moc šťastné a uvolněné.

Ten mix toho, že Sofie začala veřejně mluvit, Ida provází tak hluboké a humorné konstelace, Darja tvoří tak božím způsobem podnikání a šíří to dál, a já víc a víc cítím, že kolem jsou přátelé – nikoliv nepřátelé :-)) a koukám na Sebe do zrcadla s tím, že jsem to ale krásná a moudrá duše, a i ty moje duševní přešlapy neznamenají, že jsem špatná a musím trpět….A že jednou někdo někomu usekne hlavu a v dalším životě se stejně milují (jak Sofie mluvila včera o Marie Antoinette), takže tu asi musí převládat smysl pro humor…. No prostě ten mix všech možných kroků, rozhodnutích, uvědomění…vytváří ve mně moc hezký pocit a vděčnost za svou inkarnaci.

Děkuji Vám, jsem moc vděčná, jak se DýchámeSpolu.cz nádherně plní a jak září a jak se o tom všem může mluvit veřejně.

Jej…tak jsem se trošku rozepsala… 🙂

Těším se moc na další spolu a další odhalování!

Vděčná a radostná
Svatava

Svatava Nezvalová
Osobní asistentka
13.5.2020

Cesta do těla

Sofie, děkuji za vše, co ke mne přichází, za Tvou milost. Cesty uvědomění jsou třeba i přes zapomnění…dnes dopoledne jdu sama k rybníku, je to pro mne vzácná chvíle. Napadne mě znít Mantru zářivého lidství, když tu ve třetí části najednou nevím, co je tam za slova…….“něco“ mé, můj tvar. Že by zase tělo? Prázdna třpyt a tělo? Nemůžu uvěřit. Jak to, že to najednou nevím? Co mi to chce ukázat? Prázdna třpyt je mi tak povědomý, ale že by přímo v tomhle mém těle? Jako bych to slyšela prvně. Nakonec hledám na webu slova, jo, je to tam, Prázdna Třpyt – Já jsem, Tělo mé – má zář. Jsem s tím u toho rybníka. Vnímám novou perspektivu. Vnímám vodu, stromy, volavku, vnímám krásu prostředí – vše září a já s tím. Večer živé vysílání – hluboká PRAVDA o TĚLE, o HODNOTĚ LIDSKÉ INKARNACE. Děkuju.
V posledních dvou měsících se děje hodně, pozvolna se nově se vlévám do těla, jakoby širším vědomím, cítím nově odpovědnost za svůj život, nacházím zdroj, odkud tvořit, proč tvořit. Mezi „dřív a teď“ v mém životě se začínám hýbat jinak, můj život není lineární, zkušenosti se propojují. Jsem v pokoře k Tobě, Sofie, k Moudrosti, ke Spojení. Je to jízda začínat plně žít a to ještě netuším, jak plně to může být.

Pavlína Techlová
Na mateřské
11.5.2020

Poděkování

Milovaná Sofie,
přichází mi v tyto dny krásná slova od lidí…
A já to tak čtu a dělá mi to opravdu velkou radost… a dovoluji si to přijímat…
Víš VELMI MI POMOHLA TVÁ SLOVA v online setkání k věnování zásluh – o tom, že je v pořádku, když věnujeme zásluhy cítit i hrdost na sebe v tom všem… uvědomila jsem si hluboce, jak ze strachu, abych “nelpěla” nebo tak něco… toto nedělám, a jak mi to pak chybí, OPRAVDU CHYBÍ, jak pak vlastně po tom toužím od druhých být viděná, když se nevidím sama, a právě o to víc vzniká to lpění… UFFF, TO JE TAKOVÁ ÚLEVA TEĎ. A Lpění necítím, cítím se prostě rovně. A to je vše. Třpyt. NIC.

A VELMI MI POMOHLA Tvá slova ve videu 9. Sofie S… Ze Života…s Moudrostí – IKIGAI, otázkami na dětství, odvahu a “NEZAPOMENUTÍ”…
hlavně asi 28. minuta, jak mluvíš o rozdělení si “pro mě to možné je, ale pro ně to možné není” … ten tlak, že něco nedělám dobře, že za to můžu já, pocit viny, … že ostatní to nemají, něco pro ně není možné… tak to JSI MI OPRAVDU SÁHLA DO TÉMATU…🙏

Děkuji za video 11. Sofie S… Ze Života…Z HLOUBI 9 LETÉ, VLNA IKIGAI – pro rozvoj skrývané Moudrosti v každém z nás tolik jsem si na tom uvědomila o sobě, a dalo mi to velkou sílu postavit se teď aktuálně i za nějaké kroky kolem dětí…..
Jéee, a ještě ty úžasné fotky z Francie…. 4.5. 2013… Emičce je 9 dní… 4.5. 2008 …”neznám” Tebe, Pavku, chystám se s roční Anikou na cestu na Floridu…. no já to prostě miluji tohle to “slévání časů”… skládání puzzle…

Přeji celému úžasnému fraktálnímu webu další kvetení💝
Přeji Ti jasnou noc Sofie 💜 děkuji za vše

Leny L.
11.5.2020

Děkuji

Milá Sofie💎po úplňku ve Štíru… Děkuji hluboce za živé vysílání🌸🌸

Iva Brandnerová
http://www.esencezeme.cz/
11.5.2020

sdílení prožitku

Milá sestřičko Sofie,

ráda bych sdílela dnešní sen, tedy 10.5.2020, přibližně kolem 6:00, 3. den po úplňku..vím, že se vše děje se započetím Tvého působení a velmi děkuji Tobě, všem Gurům, Dévům a Dákiním.

…byl to velmi silný prožitek…velmi velmi…
Celý má 9 obrazů:

1.obraz – Jsem, sedím v italské restauraci, hovořím u stolu s majitelem a jeho žena, velmi veselá a rozverná, připadám jí podobná nějaké dívce, která sedí za mou, tak mi sděluje, ať se otočím z profilu a srovnává mě s ní. Oba (manželka a majitel) přikyvují, že jsem jí podobná.
2. obraz – Jsem v kuchyni té restaurace. Majitel hovoří se svým zaměstnancem (mladý kluk). Říká mu, že by bylo lepší, kdyby mohl přijet zítra dřív. Koukám na hodiny, je 21:00. Ráno by měl přijít dříve. Obvykle nastupuje na 6:00. Sděluji majiteli, ať mu dá více klidu, jinak se zhroutí… Majitel souhlasí a mladík odchází domů.
3. obraz – Vracím se patrně večer domů, procházím chodbou nějakého zámku nebo drahého domu. V sále po levici, kterým také procházím, vidím ženy v kruhu při nějaké seanci. Jejich rituál se mi jeví spíše temný. Nemám potřebu se zapojovat a jdu dál.
4. obraz – Najednou jsou ženy pryč, jsou v tomtéž sále asi v 1. patře. Hlavní zasvěcovatelka mi nabízí, že mě zasvětí. Cítím, že nemám potřebu. Dotýká se mě, sdělí, ať nemám obavy. Najednou cítím pocit světla a na nějakém přístroji (tmavá destička) se objeví více bleděmodrých, opaleskujících bodů (koleček, kaněk). Je jich větší množství. Je to prý signál, že je vhodná doba a mám mnoho energie. Více se cítím dobře…ve větší důvěře.
5. obraz – Jsem na témže místě, kde se konal předchozí rituál žen. Tentokrát jsem sama uprostřed. Zasvěcovatelka do mě jemně postrčí, abych se zatočila. Sedím v jógové pozici pro meditaci. Najednou se začínám točit sama sebou, děje se to samo. Točím se po směru hodinových ručiček. Najednou vidím svého psa – fenka, která se různě tulí kolem mého těla a stmeluje.
6. obraz – Točím se neskonalou rychlostí. Uvnitř jsem nepohnutá, cítím velké vystředění a příliv síly. tentokrát se zasvěcovatelka jeví jako čistá. Venku začnou na nebi šlehat blesky, celá obloha je bílá, vše je bílé. Stále se točím v energetickém proudění. Jsem lehká, vše cirkuluje samo. Jsem lehce nad zemí, mohu i výše, levituji v té rotaci nad zemí. Cítím obrovskou sílu, lehkost, multidimenzionalitu. Přichází uvědomění – jsme to my – každý z nás. Toto vědomí je nám většinou zastřeno, ale odkrýváme jej. Máme sílu tvořit a je na nás, jak.
7. obraz – Když jsem ve stavu obrovské rotace, je to obrovská síla, vyvstávají ve mě slova “VŠEM LÁSKA A MÍR” Je to tak správně. Cítím to. Jsem vystředěná, vznáším se vzhůru ve vertikální ose.
8. obraz – Po zasvěcení…uvědomuji si, že na gauči vedle mě spí celou dobu nějaká žena, která usnula u sledování TV. Asi toho moc neví. Vzbouzí se a sděluje, že se jí zdál sen, bylo to hrozivé. Všude plno světla a blesky po obloze.
9. obraz – Probouzím se, stále ve stavu (sat-čit-ananda) skrze pohyb těla. Zvědomuji si, kdo byla ta zasvěcovatelka…byla to zpěvačka B. Poláková. Najednou si uvědomuji, že jsem její video shlédla díky Tobě před 2 dny.

Moc vám miluji, jste světelná rodina:) Děkuji všem, kteří nyní pracujete svým altruistickým sdílením s Esencí pro všechny bytosti. V lásce Naennie Gabriela F.

Naennie Gabriela F.
provázím jógou, meditacemi
https://www.zitvsouladu.cz
10.5.2020

Oslava

Milá Sofie, Darjo, Ido,….
novému webu DÝCHÁMESPOLU k malé – velké oslavě 1 měsíce života přeji štěstí a fandím. Štěstí přeji nám všem. Sofie děkuji ti za inspiraci, která skrze tebe proudí a tvoří nové DÝCHÁMESPOLU. Darjo, Ido… , nevím komu ještě poděkovat, děkuji za zá-zemí a tvorbu a péči o nový web. 
Děkuji za video Zpívané modlitby v nitru Golgoty. Několikrát jsem si jej pouštěla za sebou a zpívala se Sofií a Lucií a vlastně ještě si zpívám.
ať je konáno vše pro osvobození, osvícení a realizaci všech cítících bytostí
Ivana Magdaléna

Ivana Magdaléna
7.5.2020

Sofie S přáteli živé online setkání 19. 4. 2020

Dýchala jsem s Vámi, zhluboka, byla jsem krásně v klidu, poslouchala jsem Vás, roztahovaly se mi plíce, úplně jsem se narovnala, ten dech byl z Vás úplně cítit a bylo to super. Pak jsem najednou začala hodně zívat a z toho zívání se mi udělalo až na chvíli špatně, na chvilku se mi zatmělo před očima, a pak se to uklidnilo a v závěru už jsem byla v klidu a moc spokojená. A další dva dny jsem byla úplně v pohodě, vůbec se mě nic nedotýkalo, nic mě nerozčílilo, byla jsem naprosto v klidu, nádhera, všechno krásně plulo, byla jsem spokojená a jsem spokojená d

Marie Juránková
4.5.2020

Mantra Zářivého Lidství

A jeste me zni dnes jsem byla na kontrole ve fn je tam hodne chaos zmatek a ja si pozadala pobrukovanim MANTRY ZARIVEHO LIDSTVI o podporu pani ve vytahu me rika ‘je vy si hezky pobrukavate to je fajn”tak jsem mela velkou radost i s tou pani a lidickama. dekuji Sari

Šárka Mašková
4.5.2020

Poděkování

Děkuji Sofie
za všechny inspirace,které ke mně proudí,za společné,vlahé dýchání,za Mantru Zářivého lidství po jejíž dnešním společném praktikování ve spojení s elementy a Moruší z Hvaru😊jsem cítila nutkavou touhu zazpívat do Prázdna….
Zemi…
Ochrancům….
a všem bytostem jen tak pro radost,ale i jako poděkování,že jsem součástí toho zázraku zrození,lidství,bytí….
Když jsem se ladila co by mělo znít ,přišla ke mně tato nádherná, léčivá mantra

Ra Ma Da Sa

Zněla jsem a zněla….A zním.
I v návaznosti na záznam praxe z 29.4.
Kéž jsou všechny bytosti ve spojení s tím Kdo jsou, pro jejich štěstí, realizaci, osvobození a zdraví.💎🌟🙏
Děkuji

Ra:slunce,zdraví, hojnost
Ma:měsíc, dává mír
Da:Země,uzemnění,sebezabezpečení
Sa:energie Nekonečna
Sa say so hung:Já jsem Ty,Božský, jsem z nebes

Šárka Marková
2.5.2020

Zpětná vlnka, poděkování

Drahá, hravá, zkoumající, dobrodružná Sofie,
jak krásný, smysluplný, zázračný život teď můžeme žít. Na tento intenzivní čas nechci nikdy zapomenout. Děkuji, že jsi tady, že jsi Mistrem. Jaké mám štěstí.
Při meditaci s Tvou promluvou o nesení za druhé, se mi ukázal sen z minulosti, kdy jsem táhla za sebou vesnicí patrový autobus a vůbec jsem se tomu nedivila. Zkoumám, proč jsem to dělala ( vím,  abych měla klid, nemám ráda konflikty).
Možná proto se cítím tak bezpečně, když jsem sama se sebou v přírodě, na vsi, intenzivně v pláči i smíchu.Chodím dlouhé túry a zpívám si s Michalem Tučným- Rád se brouzdám rosou, s oblohou si povídám…..
Díky, že smím takhle žít, nechť to tak dokážu i mezi lidmi.Sofie, nevzhlížím, KLANÍM SE. Jana Lusková

Jana Lusková
29.4.2020

Zpětná vlnka 🙂

Milá Sofie,

není mi úplně vlastní dávat zpětnou vazbu expresivně, verbálně, za použití SLOV, ale je pravdou, že když píšu tyhle řádky, jsem víc ve vědomém SPOJENÍ a za to velké díky. Letošní Velikonoce byly pro mě velkým překvapením, prožívala jsem je úplně jinak. Byla jsem nově ponořená v hloubce tradice samotné a zároveň v atmosféře Korony…a celé tohle bylo podpořeno a neseno tvými projevy skrze videa, která si od března moc užívám:). Bylo to silné období (a stále pokračuje), každý den jakoby odkrýval další slupku cibule a každý den to křehké, co se ukázalo, bylo ukonejšeno a posíleno setkáním s tebou. Hodně jsem cítila i velkou práci lidí kolem tebe a smekám vám všem za tu intenzitu a jasnost. Přeji vše dobré a děkuji. Míša

Míša V.
25.4.2020

Poděkování

Milá Sofie, Ido, celý týme,

děkuji za všechna videa, sdílení, aktivitu. Jsem ve velké vděčnosti za probuzení a oživení (se). Doslova mě to proneslo celým procesem transformačních dní a velmi pomohlo k uvědomění Kdo jsem a kdo nejsem. Můžu volněji dýchat, spolu a opravdu to spolu cítím v buňkách a to je pro mě velké. A také se můžu přiznávat k reinkarnaci (jak se mi vše opakuje z Atlantidy, Egypta období Ježíše a Máří a dál a dál, vybavuji si a vzpomínám a pouštím lpění). Aaaaaaa…………..A že se měníme v čase a prostoru a tvoříme si těla do krásy a zdraví a jsme stále mladí, duchem. A obrovská úleva mnou prochází, že nejen to těžké a lepivé lze vnímat z minulých životů, ale i moudrost, MOUDROST. To jsem potřebovala slyšet a cítit, že můžu…. Ano, otevírám se moudrosti a ono to funguje, vnímám pak i moudrost ostatních Bytostí, které jsem dříve chtěla zachraňovat a nešlo mi přestat. A teď už toto můžu pustit a vnímám moudrost v každém (z nás). Jupíííí.

DĚKUJI Sofie za Tvoji Cestu a prostě vše. A že si vyslyšela naše volání a jsi Teď a Tady 🙂 Přeji Štěstí a lehkost bytí.

Petra Berková
Průvodkyně ženským cyklem, výživová poradkyně, realitní asistentka
https://www.mesicnizena.cz
22.4.2020

Zpětná vlnka: 13. Vhled

K 13. vhledu a “Zapřená reinkarnace dusí duše.” Sofie Sarras a při zpěvu Mantry Zářivého Lidství přišly tyto básně:

Další vtělení

Záře hvězd, Prázdna třpyt jsme v naší Podstatě.
Jsme Bytosti plující v pomíjivém chaosu a zároveň prázdnotě.
Putujeme hvězdnou oblohou,
světlo a náš stín nám pomohou… dojít až na místo našeho určení,
potřebnému k našemu dalšímu učení.
“Kde bude naše další vtělení? ”
Ptám se a otázka i odpověď ta-jemně ve mně odezní…..

Vděčnost

Koupu se ve vděčnosti za vše prožité,
bylo mi to duší a osudem na míru ušité.
Objevuji v sobě poklady skryté,
které v tomto vtělení již chtějí být žité.

Petra Berková
Průvodkyně ženským cyklem, výživová poradkyně, realitní asistentka
https://www.mesicnizena.cz
22.4.2020

Zapřená reinkarnace, dýcháme spolu

Děkuji Sofie, že se tady dá dýchat! Od včerejška cítím velké osvobození dechu, cítím hlubokou vděčnost. Jsem vděčná za to, že můžu dýchat, že můžu tady na Zemi dýchat!

Prošla mnou vlna uvolňující se bolesti a pláče, jak už v prenatálu jsem zadržovala dech, při porodu se přidušovala, a pak jak opravdu zapřená reinkarnace dusí duše, přidušení na mnoha rovinách, pořád, celý život. Cítím jak jsem měla přidušené buňky v některých částech těla, které se teď z toho probírají jako z nějakého snu.
A teď je díky přiznávání reinkarnace vytvořený na planetě, ve Vědomí, v nás, prostor, v kterém se můžu nadechnout. Vnímám velké uvolnění a rozšíření, kosmický dech in vivo…poprvé v této inkarnaci…!!!:-) Jako když lupne nějaká vrstva na planetě a najednou je možné to, co dřív nebylo.

Dýchám a podvědomě, ze zvyku, čekám, kdy někde narazím, kde přijde nějaký limit pro ten dech, nějaká hranice, stěna, přes kterou nepůjde projít…a ona nepřichází…získávám důvěru v dýchání, nekonečnost…DĚKUJI!!!

Ida Sára Keltnerová
18.4.2020

Poděkování

Sofie,týmečku,…..

Děkuji za moře inspirace,která ke mně a do mně vtéká.
Díky těm vlnám spojení cítím veliké uvolňování,pročišťováni ,rozpouštění a transformaci nánosů,které byly a jsou ukryty hluboko.
Cítím uvolňování i vzedmutí “mé”tvořivosti.
Příliv a odliv….Nádhera.
Obrázky probouzejí vnitřní sílu a představivost.
Živé slovo ukotvuje poznané a pomáhá integrovat.
Těším se na každé znění a spoluvlnění v uvědomění…..
těším se z Teď.
Dýchám….tvořím…..zním…

Děkuji 💖🙏💎
Šárka

Šárka Marková
16.4.2020

Poděkování

Milá Sofie,

ke sledování tvých videí jsem se dostala “náhodou”, díky videu “Zpěv pro děti, ctěme jejich moudrost”. Já se vždy k léčení sebe dostávám přes svoje děti 🙂
Tvoje videa se pro mě stala velikou pomocí, jsou mými rádci a průvodci na mé cestě. Nacházím v nich odpovědi na všechny mé otázky a hlavně vždy dochází k okamžitému léčení i ve fyzickém těle. Už jsem nedoufala, že ještě někdy budu cítit teplý proud energie ve svém fyzickém těle, které teď doslova ožívá a celé se přestavuje. Když jsi mluvila svým srdcem v živém vysílání, cítila jsem tvůj léčivý dotek přímo v místě bolesti.Vděčnost kterou cítím nelze vyjádřit slovy. Děkuji ti za tvé konání, které je velikým darem.

Kateřina Tancošová
14.4.2020

Zpětná vlnka

Milá Sofie,
děkuji za “tvé” tvoření (stvoření 🙂 ).Videa,která vznikla,mě vrací k sobě. S videem číslo jedna jsme si k sobě hledaly cestu. Při prvním slyšení a vidění jsem to po chvilce vypla,že mi to nedává smysl….zároveň mě to video k sobě pořád přitahovalo. Když jsem si ho pustila podruhé,tak jsem cítila bolest v srdci,něco se dělo….a od té doby poslouchám videa s touhou a těšením se na další.Byla jsem často ve spojení v online vysílání.Vcera jsem plakala. Rozhovor s mým mužem ve mně otevřel můj skryty pocit,že jsem sama.Tento pocit jsem v sobě měla velkou část svého života.Propojeni se sebou,s přírodou,s proudem života jsem prozivala ve skrytu.V posledních letech navazují spojení s úžasnými lidmi,s kterými se cítím být sebou.Je to nádherný pocit.Vcera jsem si vzpomněla i na své první holotropni dýchání,kdy jsem prozivala tři hluboký vlny smutku,bolesti,utrpení.Videla jsem hodně tváří,videla jsem oko,meditujícího člověka,chrpu.Kdyz jsem na toto dýchání vzpomínala,tak mi hodně tezklo tělo,hlavně ruce.Cela se třesu,když ti tohle všechno píšu.
Děkuju za VSE,co se v posledních dnech děje,děkuji VSEM.
Dalo mi to odvahu BYT ve SPOJENI!

Lucie Beránková
14.4.2020

Zpětná vlnka – Reinkarnace

Milovaná Sofie,

ze Srdce DĚKUJI za zvěřejnění reinkarnace, za mluvení o reinkarnaci, za její přiznání. Obrovsky mi to pomohlo.
Mou výzvou v tomto životě je hodnocení a srovnávání. Vždycky jsem to dělala, asi už jako malá.:-) Hodnotila jsem sebe a srovnávala se, nechala se hodnotit a srovnávat s ostatními.
Pro mou cestu k sobě a meditační praxi to byla opravdu velká výzva.:-D Nemohla jsem s tím přestat, pořád jsem to dělala. Tak jsem šla cestou toho, co jsem měla nacvičeno z minulých životů = dril a disciplína. Nic, nepomohlo to.:-D Tak jsem rezignovala a řekla si, že to budu pozorovat a nebudu tomu dávat pozornost. Jenže s postupem zvyšování mé vibrace se některá honodcení začala měnit v soudy a to opravdu fyzicky bolelo, mně to bolelo. Vlastně, když si to teď zpětně uvědomím, mně bolelo každé to hodnocení. A se srovnáváním to bylo tak, že jsem se nikdy nemohla dostat do středu, vždycky jsem se buď ponížila nebo povýšila, ale středu a rovnocenného postoje jsem většinou nedosáhla, vlastně možná nikdy. A zároveň jsem se tím velmi trápila, protože jsem samozřejmě cítila, že to na nějaké úrovni bolí i druhé. A že náš vztah vždycky ovlivňuje to, jestli se cítím nad nebo pod Uf. Opravdu velká životní zkušenost.
A vím, že jsme o reinkarnaci mluvili na meditacích a já si pamatuju své minulé životy. Ale prostě ještě asi nepřišel ten správný čas.
A pak přijdou Velikonoce 2020 a tradááá …. je tu veřejné přiznání reinkarnace! A tradáááá …. JÁ JSEM VOLNÁ!!! Opravdu mě to vysvobodilo, osvobodilo, volně dýchám, mluvím, pláču, raduju se! Bez nutnosti se srovnávat, bez nutnosti hodnotit a soudit! Uvědomila jsem si (a konečně opravdu hluboce), že já opravdu nemůžu vědět, proč se sem kdo inkarnoval, proč se inkarnoval tam, kam se inkarnoval, jaký tu má úkol, kolikrát tu byl, co má nedokončeného, ….. prostě je tu spousta souvislostí ….. a já prostě fakt nevím, co má kdo za sebou a před sebou ….
A najednou, já prostě nemám vůbec chuť ani tenndenci někoho hodnotit. Proč bych to dělala? Nic o něm nevím. Ano, možná můžu vidět tenhle jeho život, ale co já vím, kdo on je, čím prošel. Nevím vůbec nic!!!
Je to naprosté osvobození! Úleva! Rozpad a zhroucení! Uvolnění! Plnost dechu, v Nádechu i Výdechu!
Takže můžu potvrdit, že zapřená reinkarnace dusí duše! Cítím to na svém těle!

Děkuji, Sofie, děkuji za vše, co přinášíš a čím Jsi!
A děkuji všem, díky nimž se tohle všechno mohlo stát!
A děkuji sobě! Jsem svoje Hvězda!;-)

S Láskou a úctou,
Marie Koukalová

Marie Koukalová
13.4.2020

Poděkování ve spojení nabídka pomoci

Zdravím všechny statečné bytosti, které umožňují toto spojení a společné tvoření a děkuji za všechna videa, která mne už měsíc provází a velmi pomáhají v uvědomování věcí, které dosud zůstávaly skryté. Děkuji Sofii za příběh se jmény, který mi pomohl pochopit i příběh svého jména, děkuji za příběh s bankovkou z barmského chrámu o duchovní pokoře i osmou výzvu k pomoci. Jsem ve spojení v dechu, S láskou Kamila Šefrová

Kamila Šefrová
13.4.2020

Děkuji

Milá Sofie, Ido, Darjo, Leny,

píši do tohoto prostoru, protože se neumím během živého vysíláni připojit do chatu. Děkuji za živé vstupy, vidět a slyšet se naživo a přitom na dálku. Darjo mávám na Bali. Sofie děkuji za slova, které skrze tebe přicházejí, že bylo umožněno veřejně promluvit. Děkuji technice, že je možné se k vysílání připojit trochu později nebo pustit si záznam druhý den. V úterý jsem vařila, notebook jsem měla na zemi a poslouchala vysíláni z předchozího dne. Děkuji Luně v úplňku za měsíční jas.

vděčná
radostná
zářící

Ivana Magdaléna

Ivana Magdaléna
9.4.2020

Zpětná vlnka k: BRÁNA ZDRAVÍ – CORONA 20. – Rozhovor SofieS Idou, prohloubení záznamu 18. a 19.

Tak to je pecka, zářím a jásám. Proměňuje se mi strach ze smrti. Tělo jsem si z elementů složila a do elementů můžu rozložit. Tvoříme si těla…wow… Děkujiiii, Sofie, Ido.

Petra B.

Petra Berková
Průvodkyně ženským cyklem, výživová poradkyně, realitní asistentka
https://www.mesicnizena.cz
8.4.2020

Zpětná vlnka k: BRÁNA ZDRAVÍ – CORONA 23. NADHLED – Dimenze emoci a pocitů a co s nimi

Popsání rozdělení pocitů a emocí v této době, až do archetypání roviny mi moc pomáhá. Cítila jsem se hodně zaplavená těmito všemi úrovněmi a tento vhled – nadhled – mi vyjasnil, co se teď kolektivně děje a jaká úleva je, že mohu vše nechat pustit do Zdroje a žít to svoje. A vlastně si to Sofie zmínila a ukázala i v živém vysílní 7.4. – ruce jsou připraveny, Univerzum, jooo, tak moc děkuji a cítím vděčnost, že můžu.

Petra B.

Petra Berková
Průvodkyně ženským cyklem, výživová poradkyně, realitní asistentka
https://www.mesicnizena.cz
8.4.2020

Zpětná vlnka k: BRÁNA ZDRAVÍ – CORONA 26. Poklad! Metoda osvobozující! Jděte do toho, zkoumejte!

Milá Sofie,

taková úleva, že můžu požádat a nechat Sílu sejmout o čem nevím a není vše třeba jen odevzdávat. Vnímám velkou úlevu v celém systému a že se můžu začít více hýbat sama za sebe a nenést již veškerou tíhu světa (jak moc dávné byly tyto sliby, jak jsem se tímto nechala táhnout v životě zpět). Cítím se více Záře v Sobě, v těle… jako wow….

Děkuji.
Jsem ve spojení a mooooc fandím.

Petra B.

Petra Berková
Průvodkyně ženským cyklem, výživová poradkyně, realitní asistentka
https://www.mesicnizena.cz
8.4.2020

 

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER