Vyberte stránku

ZVÝŠENÁ AKTIVITA OCHRÁNCŮ A PRŮVODCŮ

7.11.2022

Blíží se 8.11. Den, který má astrologicky velký dopad na vývoj lidských Bytostí, na vlnění evoluce. Bylo krásné na K smrti dobrém festivalu pozorovat, jak hluboce se setkávají lidé, když je otevřen prostor tématu smrti. Je mi ctí být součástí tohoto pohybu. Bylo to hluboké, naplňující, transformující spolutvoření. Nechávám v Sobě dosedat celou tuto zkušenost a k čemu bych se ráda vyjádřila, je rovina Ochránců a Průvodců.
Zároveň se 8.11.2022 od 17 hodin těším na spojení s Vámi skrze online živý SATSANG “TVOJE POČETINY – TVOJE BEZPEČÍ”.
 
A ještě k festivalu… zaznamenala jsem velmi vysokou přítomnost a aktivitu Ochránců a Průvodců Všech lidí, kteří byli na festivalu přítomni. Vnímala jsem propojování dimenzí ve velmi koncentrované podobně, takže jsem si mohla všimnout, jak pravda o tématu smrti, ochota vidět, slyšet, cítit, prožívat toto téma z různých úhlů pohledů a zkušeností přináší aktivitu právě mezi Ochránci a Průvodci. Jak aktivní jsou Strážci bran. Jelikož si uvědomuji svou zkušenost s bránami smrti i početí, velmi mě těšila účast a spolutvorba ve všem, co se na festivalu dělo. Nerada bych toto téma zužovala pouze na festival, jde o to, že díky festivalu jsem si to mohla ještě jasněji uvědomit, připomenout a nasměrovat pozornost k hodnotě této zkušenosti, kterou sama u Sebe vnímám jako běžnou a normální.
 
Téma Ochránců, Průvodců a Strážců bran, propojování dimenzí, je naprosto zásadní nyní pro celé lidstvo. Ta schopnost se propojovat, ta schopnost a ochota žádat, ta schopnost a ochota důvěřovat. Vnímat ten proces, vnímat, že tady nejsme sami. Překročit koncept samoty, překročit koncept o potřebách “pracovat”, aby se člověk cítil “až pak” hodnotný, celistvý, napojen. Jak pro mne bylo velké stát na pódiu a vnímat plný sál lidí, a vnímat všechny přítomné Ochránce a Průvodce. Bylo tak krásné zažívat tuto koncentrovanou podobu. I teď se můj Ochránce usmívá, lépe řečeno Ochránkyně, a já prožívám vděčnost, klid, zpomalení.
 Slovo, které bych Vám ráda předala, které mnou znělo po celou dobu festivalu, uvnitř v hrudníku, je slovo NEBOJÁCNOST. Nebojácnost jako stav nebojování. Nalaďte se na něj a nechte prostoupit to, co z tohoto slova k Vám přichází.
  

To, co nyní vepíšu, je pro mne stále ještě velmi hluboké a velké. Proto se mi to těžko dává do slov. Přesto není čas váhat, je čas odvahy, je čas poukázat… Můj dar vnímat a číst písmena z Prostoru znáte. Jaké bylo pro mne překvapení, když jsem 12.9.2022 v kostele sv. Kateřiny Alexandrijské ve Splitu uslyšela zvuk, který jsem vnímala jako ženský hlas a ten se začal formovat do písmen a slov. Tentokrát to nebyla písmena z Prostoru, byl to zvuk znějící žensky. Ten hlas, který jsem tolikrát slyšela a který zněl jenom pro mě, najednou chtěl zaznít i pro další Bytosti, pro Vás. A tak jsem začala vpisovat písmena a byla zaznamenaná MODLITBA VELKÉ MATKY. Aktivita Ochránců a Průvodců je opravdu velmi vysoká, je třeba se jen otevřít a začít důvěřovat. 13.9.2022 mě tento hlas dovedl na Karlštejn a tam se odehrávala další část tohoto příběhu. Uvědomění, že sv. Kateřina Alexandrijská, Ta, která byla církví označená jako mučednice (jak už to církev dělává), je vlastně Ochránkyní vnitřní Moudrosti, vnitřní vlády, je skrze Karla IV. Patronkou národa středu Evropy, národa Srdce. A je možné, jako k Velké Ochránkyni, principu Moudrosti, se k Ní obracet. Lze se však obracet přímo k principu Velké Matky (i Velkého Otce). Prostě ještě více vnímat sílu spojení s jemně-hmotnými dimenzemi, které nyní aktivně pomáhají, které takto o Sobě dávají vědět. A proto byla skrze mne, ve spojení s Kateřinou Alexandrijskou předána slova MODLITBY VELKÉ MATKY. Zřejmě je teď třeba tohoto kroku v dimenzi lidských Bytostí, pro spojení s dimenzí Ochránců a Průvodců.

A jaké bylo pro mě krásné překvapení, když jsem se včera (6.11.2022) dozvěděla další souvislost a pocítila, že slova, která přišla, jsou součástí ještě většího pohybu, jsou součástí aktivity spojené s klášterem sv. Kateřiny Alexandrijské v Sinaji, kde se 8.11.2022 koná velké shromáždění. Toto shromáždění se koná ve spojení s klimatickým summitem (7.-18.11.2022) v Egyptě a všichni jsme vyzývání pro vzájemné propojení, pro konání rituálů v našich domovech, pro konání rituálů na posvátných horách v našich zemích. I když je to na mě, na jednu Ženu celé nějaké velké, jsem ráda, že můj dar “jasnoslyšení a jasnovědění” mohl být nabídnut-věnován k přinesení této modlitby.

Těším se na spojení s Vámi, zdravím Vás z dimenze Dákiní ve spojení s Ochránkyní Početí, Soucitu,
Sofie

Věnováno pro Zdraví, Svobodu, Osvícení a Realizaci všech Bytostí.