Vyberte stránku

2022 – 1. MODRÁ LÁSKYPLNÁ PÍSMENKA

19.02.2022

Moře… Vnější i vnitřní. Modrá… Vnější i vnitřní. Nebe… Vnější i vnitřní… Blankytně modrou barvu jsem milovala hned po narození a když jsem koukala na nebe, bylo pro mě Slunce modré a nebe zlaté. To už jste ode mě možná slyšeli. Ale proč to píšu? Protože je to ukázka toho, jak musíme se Sebou hrát od malička hry. Hry na jasnost, moudrost vnitřní, a potom hry na “dohodnuté pravdy”.

Toto je první článek v roce 2022. Čekala jsem dlouho a dělala mnoho kroků, abych cítila, že MÁ SMYSL PSÁT. A hlavně, abych do těchto písmenek Lásky mohla zářit “aktualizovaně”.

Čeho jsem si všimla v novém roce? Všimla jsem si, jak intenzivně se rozpadají “dohodnuté pravdy”, jak moc se rozpadají staré koncepty a Srdce volá na poplach. Srdce projevuje svou sílu a naším úkolem, výzvou je dovolit nechat dít tuto změnu. A také nechat proměnit naše fyzická těla.

A to je velká práce. A toho jsem si také všimla, jak je třeba zviditelnit hodnotu jemně-hmotné práce. Vidět a uznat, jak to, co je v běžném životě neviděné, neuznané, je v současné době hodnotné. Po 7 letech intenzivní, opravdu intenzivní, dennodenní práci pro zkoumání, přepisování, zahrnování a vtělování se, mohu odpovědně říci, že jsme vyzýváni k projevu celého našeho potenciálu. Všech našich Darů, které jsme si do této inkarnace přinesli.

Všimla jsem si síly starých zvyků a zároveň obrovské síly Lásky, která má tu moc tyto zvyky ve velké jemnosti transformovat. Chtěla bych Vás tímto vyzvat, abyste opravdu byli k Sobě jemní a láskyplní. Abyste se VELMI starali o své tělo, o nervovou i hormonální soustavu a dovolili si dorůst do své skutečné velikosti, do své skutečné krásy, do své skutečné hodnoty.

V průběhu ledna jsem byla obdarována mnoha zázraky, viděla jsem intenzitu opravdovosti, která chce být projevena. A tak jako příroda v čase před jarní Rovnodenností cítíc sama Sebe jako součást celku, přírody, Kosmu zářím skrze své tělo.

Zkusili jste se v tomto čase stát stromem, keřem, květinou, nebo třeba delfínem? Když se ponoříte do tohoto stavu, do těchto tvarů, prostoupíte jimi, zjistíte, že “ta Modrá”, o které píšu na začátku, je prostě všude. A co znamená, když dítě vnímá takto svět, svět modrý nebo zlatý, jinak než dospělý? Jaké je vlastně vnímání dítěte dřív, než začne otevírat oči a koukat? Dřív než otevře uši a začne slyšet… Jaký je stav dítěte, než zahájí činnost jeho smysly? Ty smysly, které jsou součástí “dohody o tom, co je pravda”. Zkuste se ponořit do tohoto stavu dítěte, které má otevřené “jasnosmysly” a to ostatní, čemu všichni dospělí věří, pro něj neexistuje. A když se do tohoto stavu ponoříte, rozviňte tuto zkušenost a vneste ji do své Přítomnosti. Když toto budete opakovat a vůbec připustíte, že existuje Prostor, kde není “dohoda o pravdě”, když přenesete tuto zkušenost do Přítomnosti, právě jste si dovolili dorůst. Dozrát a jako příroda můžete v Sobě nechat dít Život. Je nás tady mnoho, kdo podporujeme proměnu z “dohod o pravdách” do prožívání Přítomnosti.

Téma, které je ukryto v únorovém čase, je téma SAMOTA a SPOJOVÁNÍ. Je odvážné v tomto čase dotknout se toho, co nazýváme samota. Až tehdy, kdy jsme ochotni samotu cítit, jsme ochotni být sami, je možné být pak opravdově Spolu… je možné se spojovat.

Přeji Vám, ať dokážete projít “dohodnutou pravdou o samotě” co nejvědoměji a dokážete pak projít do samoty, která obsahuje to nejhlubší spojení Spolu. Potom se Vaše oči otevřou, uši otevřou, Srdce otevře, tělo otevře takovým způsobem, že budete vědět naprosto jasně, komu se ve vztahu otevřít a komu se ve vztahu zavřít. Hlídejte si Vaše hranice při proměňování se a přenastavování sama Sebe. Je to důležité.
Stalo se toho v lednu velmi a toto je široká vlnka. Těším se, až s Vámi budu sdílet ty menší a praktičtější vlnečky.

SOFIE K. SARRAS
19.2.2022

Věnováno pro Zdraví, Svobodu, Osvícení a Realizaci všech Bytostí.