Vyberte stránku

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER

 

Výzva NÁRODNÍ

od 26.12.2021 do

V rámci meditací spojených s výzvou na základě poslední vůle Eduarda Tomáše “STVOŘME SVĚT MÍRU” se mi ukázalo toto buditelské zpívající gesto. Není to mantra, ale může mít stejnou účinnost, zpívá-li se Srdcem, s odvahou a jasně. Melodii známe všichni, text je druhá sloka národní písně Josefa Kajetána Tyla “Kde domov můj”… A ZPÍVAT SI JE ZDRAVÉ! Také tato slova jsou uzdravující. A začít zpívat 26.12.2021 to je to nejlepší, že? Tak pojďme všichni do toho kdykoli a kdekoli. Ať tato NÁRODNÍ VÝZVA je součástí výzvy “STVOŘME SVĚT MÍRU” a “snáší” Pulsaci Srdce skrze tato písmena… A tvoří zdravá Těla.
 
Kde domov můj,
kde domov můj.
V kraji znáš-li bohumilém
duše outlé v těle čilém,
mysl jasnou, vznik a zdar
a tu sílu, vzdoru zmar?
To je Čechů slavné plémě,
mezi Čechy domov můj,
mezi Čechy domov můj!
Sofie K. Sarras
25.12.2021

Fotoarchiv Sofie K. Sarras

Sofie K. 26.12.2021:
Vědomý zpěv je lékem “nové doby”, doby Vodnáře, kdy in-formace je zároveň tím, co tvoří. Však in-formace bez CÍTĚNÍ jí a PROŽÍVÁNÍ V TĚLE, je NEBEZPEČNÁ! Je to ZBRAŇ, která zabíjí. Není propojena s Životem. A tak to je.
In-formace spojena se zvukem, hudbou, TĚLEM, zpěvem, tancem a hlubokým učením Zasvěcenců těchto mystérií Života… je LÉKEM, je UZDRAVUJÍCÍ. Proto nabízím i mystickou-zasvěceneckou rovinu národní výzvy, zpěv tohoto textu, jež jsem “přinesla” z dimenze Soucitu v roce 2014. Ještě před tím než jsem z této dimenze předala Mantru a Mudru ZŘENÍ SRDCEM ( 2014) a MANTRU ZÁŘIVÉHO LIDSTVÍ – TŘPYTU PRÁZDNA (2019), CHVALOZPĚV POČETÍ, SOUCITU (2020). A pak všechny texty v Dýcháme Spolu…
Dovolte si znít tento text pro Svobodu všech cítících Bytostí. Kdykoli a kdekoli. Učte jej své děti, nechte do něj vstoupit Vaši vášeň, Vaše Srdce. Dovolte se Jím nechat prodchnout a prostoupit. Je to text nepatřící času a prostoru. Každé písmeno je bránou do svobody (jako všechny “mé” texty).
V Soucitu Sofie

TEXT PÍSNĚ VE VIDEU ODPOVÍDÁ RITUÁLU, KTERÝ BYCHOM MOHLI NAZVAT “PŘEDKŘESŤANSKÝM KŘESTEM” 

Sdílejte tuto výzvu s Vašimi Přáteli, blízkými a kamkoli dál, kam ucítíte…

STVOŘME SVĚT MÍRU… SPOLU…

💙 

Thügle – Brána Zdraví na Bali při tvoření této stránky, 27.12.2021, fotoarchiv Darja J.

Věnováno pro Zdraví, Svobodu, Osvícení a Realizaci všech Bytostí.

 

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER