DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER

 

VÍTEJME VE SPOLEČNÉM DECHU

7.7.2020

Dnešním dnem oficiálně končí křišťálovo-růženínová výzva letního Slunovratu 2020. Každý z Vás promlouvá se svými křišťály a růženíny a oni ho vedou Cestou, která je právě Ta Pravá. Takže důvěřuji, že každý z Vás je veden, jak je soulad s Vaším Nitrem. Děkujeme Vám všem za Vaši vědomou aktivitu.

Mne spojení s křišťály a růženíny dovedlo do různých krásných setkání, nejen se Zemí, ale i s lidmi. Pozorovala jsem VLIV udržování záměru a vnímala sílu křišťálů a růženínů. Je to krásný proces.

Jedno z těch významných setkání bylo z perspektivy babičky, maminky a “tchýně” s Vyšehradem a s Blanickým manifestem iniciovaným Danem Landou a Lou Fanánkem Hagenem. To znamená Muži, kteří jako umělci, zpěváci, umí používat svůj hlas, mysl i tělo, umí se OZVAT. 

Za mě, za vědomou Ženu, matku, babičku, “tchýni” a také duchovní učitelku, Hvězdnou Šamanku mohu odpovědně říci, že souhlasím s jistým aspektem rebelství, provokace a projevu hlasu za svobodu dalších generací. Nacházíme se ve složité době a je třeba si třídit názory a udržovat hodnoty, které udržují Život. Každý z nás to dělá pro něj srozumitelnou formou a je třeba se v tom SPOJOVAT. Překračovat svá omezení, svoje názorové, sociální i náboženské bubliny, jít za konceptuální mysl a následovat SRDCE.

Je ve mně, stejně jako v těchto Mužích, stejně jako v mé dceři a zeťovi, pocit naléhavosti i jasnosti, že to, co se nyní děje, bylo prorokováno už v dávných dobách. A je třeba konat.

Jako Žena cítím spojení s milovanými Mistry Neduality a vnímám souvislosti. A jako Žena hledám cestu, jak efektivně transformovat “starý sen o světě”. Jdu krok za krokem a jsem ráda, že na to nejsem sama.

Když si 2,5 letý vnuk Maxmilián povídal s Danem Landou o tom, že se mu líbí jeho píseň Ukolébavka (oba seděli naproti sobě v podřepu, nebyl větší a menší muž), a když právě v tu chvíli našel Maxmilián 1 korunu českou, tak v tu chvíli nám “dospělým” téměř vyhrkly slzy. Hluboce jsme se nadechli a cítili jsme “Korunu” Českou. Je to symbolická řeč, je to krátký moment v životě nás všech a přesto tolik vypovídající. Kolik se toho stalo v tomto krátkém setkání?

KDO JSME A CO MŮŽE KAŽDÝ Z NÁS UDĚLAT, ABYCHOM BYLI SVOBODNÍ
A ABY SE NAPLNILO PROROCTVÍ ZPŮSOBEM OSVOBOZUJÍCÍM?

Potom všem jsem s křišťály a růženíny byla přivedena k vyšehradské studni a k fontáně…

…A VE SPOJENÍ S KÝM? 🙂

Křišťálovost fontány jsme pro Vás zaznamenali jako uvolňující, prohlubující meditaci.

JAKÝ TVAR MÁ VODA?

 

Přátelé, svoje fota s křišťály a růženíny vkládejte do zpětných vlnek >>

6.7.2020

 

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER