Select Page

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER

 

VÍTEJME VE SPOLEČNÉM DECHU

Brána Darování

Zde je pro Vás mimořádně vytvořena Brána Darování. Otevřela se ku příležitosti “Letnic” na základě Vaší žádosti a potřeby Darovat. Velmi oceňujeme Vaši schopnost prožívat tuto potřebu Darování. Vaši schopnost být otevření ke kvalitě rovnováhy a rovnocennosti. Výše Daru vychází z Nitra Vaší Moudrosti. Neexistuje žádné pravidlo, které je třeba následovat.
Obraz: Tančící mniška s miskou, kráčící krajinou, umožňující darovat těm, kteří vnímají v Sobě vnitřní pohyb a rozhodnutí darovat.

Aktualizace 23.11.2020:

Vážení,
na základě již proběhlé Guru výzvy, stává se i Brána Darování součástí Učení Láskyplnosti a Soucitu k Vašemu vnitřnímu Guruovství. Proto tato Brána bude alespoň do 6.1.2021 uzavřena a Vy vnímejte impulzy, kdy chcete do této Brány darovat – 50% z toho věnujte Sobě a 50% si dejte “na stranu” a my je s vděčností přijmeme po znovuotevření této Brány Darování. To je Láskyplný akt konaný ve spojení s Ochránci Lidství – Humanity, s Ochráncem Početí, Soucitu.

V úctě,
Sofie S… Přáteli

Vaše Dary budou ze 100 % použity k šíření Prvotní Moudrosti a spojení s Ochráncem Početí, Soucitu.
Věnováno pro skutečné Zdraví, Osvícení a Realizaci všech cítících Bytostí. I pro budoucí generace.

Děkujeme za Vaše Dary.

Podívejte se, co jste svou štědrostí podpořili…

Rozhovor se Sorií Sarras – Jaká je její vize? – Cesty k sobě

Vaše Dary podporují i tyto aktivity…

Terezie Dubinová a její aktivita v natočení rozhovoru se Sofií 4.3.2020 byla součástí vlny, která umožnila projevit 5.3.2020 Corona znamení a tím otevřít spojení s Ochráncem Početí, Soucitu. Proto se Sofie rozhodla podpořit vznik tohoto Terezina díla.

Sofie: “Z meditačních retreatů Advaity a projektu Světlo Ženy v Lásce “vyrostlo” spoustu krásných Mužů i Žen. Mezi nimi i Michaela Meera a Šárka Mašková. Světlo Ženy je kolébkou spojení s Ochráncem Početí, Soucitu. Proto jsme podpořily Michaelu Meeru a její vizi tvorby “Bezroušek” a tím také Michaelinu podporu pro drahou Přítelkyni ze Světla Ženy Šárku Maškovou.”

22.10.2020

Sofie: “Rozhodla jsem se podpořit z Vašich Darů činnost Darji a Idy, protože bez nich by nevznikly stránky dychamespolu.cz.”

 

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER

 

error: