Vyberte stránku

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER

 

17.11.2022 17:00 – 20:00
online živý WORKSHOP
se Sofií K. Sarras

“TVOJE POČETINY – TVOJE BEZPEČÍ”

❤️🥳❤️
Již při plánování online SATSANGU 8.11. Sofii přišlo, že je možné nabídnout hlubší cestu v tomto tématu. A tak pro Ty z Vás, kteří hlouběji jít chtějí a cítí se volání tímto tématem, máme velikou radost, že se můžeme na tuto cestu společně vydat. 😍

Z WORKSHOPU SI ODNESETE:

1. Iniciaci pro Bránu Početí
2. Techniku, jak udržovat spojení
3. Znovunapojení na Ochránce
4. Kód hodnoty těla
5. Úctu k vědomému Lidství

Workshop bude probíhat v čase 17-20 hodin a příspěvek-Dar je 1333 Kč (pokud se nacházíte v tíživé sociální situaci, napište nám na e-mail info@dychamespolu.cz). Další informace zašleme přihlášeným (přihlašovací formulář naleznete níže na této stránce).

Těšíme se na Vás!

Sofie se tématem vědomého početí zabývá již více než 22 let a to i v rámci retreatů Světla Ženy, školy Tance mystické růže, systemických konstelací, meditací, promluv i psaných textů. Ukazuje hluboké souvislosti tohoto okamžiku s celým dalším Životem každé Bytosti a především s Jejím Sebepoznáním. Za tu dobu se u Ní učili mnozí, kteří se tímto tématem také dále zabývají a zařazují ho do svého života i aktivit.

Sofie ve spojení s Ochránkyní Početí, Soucitu nabízí multidimenzionální pohled, prožitek vztahující se k tématu početí.
K tomu KDO JSME.

🌟❤️🌟

Workshop již proběhl

Videopozvánka

Darováním jakékoli jednorázové nebo pravidelné částky podporujete život Sofie, její působení a udržování vibrace Soucitu, důvěry a jasnosti v současném světě a také šíření Moudrosti v mluvené či psané formě.
Tím je naplňováno i poslání Dýcháme spolu.

Věnováno pro Zdraví, Svobodu, Osvícení a Realizaci všech Bytostí.

 

DÝCHÁME SPOLU

WE BREATHE TOGETHER