Vyberte stránku

HRAVÁ ÁTMAVIČÁRA

4.05.2023

9 obrazů, 9 zá-běrů, 9 za-ostření. Co všechno za-bírá lidské oko?

Co všechno za-bírá Vědomí?

Každý z Vás může k těmto 9 obrázkům za-ujmout svůj postoj. Každý z Vás může k tomuto vnímat svoje pocity, emoce… celé Sebe. Co se stane, když si dovolíte přimíchat do toho, co se s Vámi děje, esenci hravosti? Co se stane, když do Vašeho z-koumání pozvete partnera, partnerku, děti, kamarády a budete si sdílet svoje poznání? Co se stane?

A… co se stane, když na chvíli ztichnete a budete se jenom dívat? A položíte si otázku KDO SE DÍVÁ? a necháte Vaši pozornost jít “do Nitra”, necháte Vaše oči, aby se dívaly dovnitř, necháte Vaše třetí oko, aby se dívalo dovnitř.

A… v otázce KDO SE DÍVÁ si uvědomíte, že existuje venku a dovnitř. Nadechnete se a vydechnete, několikrát, a otevřete se tomu, že Vaše třetí oko vidí zároveň ven a zároveň dovnitř.

Jak poté vidíte těch 9 obrázků? Co poté zažijete k uvědomění si sama Sebe?

Toto je malá ukázka hravé Átmavičáry. Malá ukázka “Učení”, kterým provázím 17 let. Toto Učení je spojeno s Moudrou linií Učitelů. Víte kterých?

V dnešním světě rychlosti technologií a pozornosti obrácené hlavně ven, ať Vám tato hravá forma Átmavičáry přinese radostný trénink a schopnost obracet se do Nitra.

Když jsem tyto fotografie v Alpách fotila, mé Srdce, duchovní Srdce, zářilo velkou intenzitou a komunikovalo ve spojení Všech 5 elementů. Pro mě i pro Vás. Dovolte si to cítit CELÉ. V minulosti nebylo třeba tuto Celistvost zdůrazňovat, v současnosti díky přehlcenosti informacemi je třeba poukazovat na to, co dříve bylo samo-zřejmé.
Samo-z-řejmé. Samo-z-řící.

A jestliže je pro Vás toto přínosem, budeme rádi za jakýkoli příspěvek od Vás. To, že tento web žije, že můžeme psát, je také “práce” a my moc děkujeme za Vaše vědomé vyrovnání, má-li to i pro Vás hodnotu jako pro Nás.❤️ Stejně jako má hodnotu projevit čas a odvahu toto sdílet.

Věnováno pro Zdraví, Svobodu, Osvícení a Realizaci všech Bytostí.