Vyberte stránku

KŘIŠŤÁLOVÁ CESTA DO EGYPTA

26.03.2023

☀︎ Co může TEĎ každý z Nás konat pro Štěstí a Osvobození Všech cítících Bytostí… to znamená I SÁM/A SEBE?
☀︎ Co můžete TEĎ pro Sebe udělat?
☀︎ Chcete, toužíte, můžete se nechat dotknout těmito světelnými písmeny?

Píše se rok 2023, Evropa, Česká republika, 5. neděle postní – smrtná, Pluto vstoupil do Vodnáře, Mars do Raka a jsme v proudu Křišťálové výzvy.

A já dnes v noci odlétám s dalšími dvěma Ženami DO EGYPTA.
V době Křišťálové výzvy spolu s křišťály i ve tvaru pyramid odlétáme do oblasti na úrovni chrámu v Luxoru.

Cítím v těle jemné chvění, při pohledu do Prostoru vidím mihotající se třpytivá světýlka. Přitom vnímám rozkvétající květinky, pupeny na keřích a stromech, křišťálová duhová přírodní tvorba. A stále v proudu ladění se na nový domov.

Naposledy jsem byla v Egyptě v roce 2011, navštívila jsem různé chrámy a všude se mi ukazovaly obrazy podaných rukou, propojení nebeských a lidských Bytostí. A také obrazy mužských postav, jejichž původní vyobrazení bylo se ztopořeným penisem. Obrazy na stěnách v přítomnosti však ukazovaly pečlivou práci těch, kterým se tyto obrazy nelíbily. To jsem viděla v roce 2011 a od té doby v těchto tématech bylo konáno nejen pro Ženy, ale i pro Muže. Co vše se v naší zemi stalo za těch 12 let? Zase číslo 12? Jako když jsem 12 let čekala než dojdu na horu Arunáčalu. Nyní se po 12 letech vracím do Egypta, v čase Křišťálové výzvy.

Zní ve mně velmi silně slovo PEČEŤ. Děje se ve mně rekapitulace celých 12 let, vše, co bylo v rámci těchto let vykonáno pro cítící Bytosti a jak to bylo přijato, jak tomu bylo porozuměno. JAK HLUBOCE SE VE MNĚ SJEDNOCOVALA MOUDROST EGYPTA A TIBETU. MOUDROST ŽIVÁ “ZA” VŠEMI ZRANĚNÍMI V ČASE A PROSTORU.
Mám velký respekt k času, k vývoji a k růstu.

A ještě kousek zpět v čase. Rok 2000-2005 jsem připravována pro zasvěcování do egyptského Seichim Reiki. 2006-2015 zasvěcuji. Nenabízím nic, co by zde již nebylo. Tuto cestu propojuji s Učením Advaity a Učením Bílého Bratrstva a právě zde v tomto Učení se píše o chrámu v Luxoru jako o Křišťálovém chrámu… propojenost s Archandělem Gabrielem… a v mém podání propojeno také s Bílým slonem (po zkušenosti v Tibetu, hora Kailash, jezero Manasarovar, kde jsem byla v roce 2010). Křišťálovost, v tibetštině Vadžra, křesťanství, Kristovství… a takto bychom mohli archetypální, symbolickou mysl rozvíjet do nekonečna. Nekonečno – infinity. Jeden ze symbolů Seichim Reiki. Nekonečný koloběh vznikání a zanikání, nekonečné kolo času a prostoru. Třpyt Prázdna – Křišťálovost je vysvobozením. Vysvobozením, vzkříšením, které se děje pro každého v jeho individuálním čase. Avšak děje se!

Míla Tomášová tomuto stavu říkala PRŮZRAČNÝ SVĚT, je to stav, kdy tvary a formy zůstávají a přitom se vyprázdní jejich obsah, a to, co bylo vnímáno jako těžké, jeví se najednou lehké. A mysl si uvědomuje svou manifestační schopnost. A Vědomí, které si uvědomuje mysl, která si uvědomuje manifestační schopnost, se třpytí a “jakoby” objímá celou scenérii, relativní realitu, kterou skrze mysl vytváří…

 A nyní prakticky. Výše vepsaná slova jdou naproti Vaší mysli, aby se mohla cítit přijatá a křišťálová, děje se skrze Ně přenos Vědomí. Můžete cítit spojení a svobodu zároveň. Můžete zažívat spojení, které nevlastní ani nepoutá.
TO JE SPOJENÍ KŘIŠŤÁLOVOSTI.
Křišťálovosti Vědomí, mysli, emocí i fyzického těla. A takto vzniká Světelné tělo.
A to je to, co Vám nabízím skrze vše, co konám. V tom tempu, které je právě teď pro Vás i pro mne možné z těch míst, kam jsem vedena.
MŮŽETE CÍTIT SPOJENÍ NA MÉ CESTĚ EGYPTEM A VĚDĚT, ŽE JSTE SOUČÁSTÍ. SOUČÁSTÍ TOHOTO POHYBU.

 Co tedy můžete Vy pro Sebe udělat? Ve společném spojení se dívejte na krásu Vašeho fyzického těla. Uvědomujte si, že toto tělo, které je tvořeno myslí a řečí, zvukem, Vědomím, je ze své Podstaty průzračné… je z Podstaty průzračné.

Buďte k Sobě i na úrovni fyzického těla laskaví. Pro ty z Vás, kteří s námi jdou Křišťálovou výzvu, uvědomujte si vzájemnou propojenost křišťálů, růženínů, ametystů, zvuku Zvonků a také křišťálovost našich Těl. A přejme si navzájem, ať toto vnímání jsme schopni společně udržovat. POZORUJTE, CO SE PRO VÁS VŠECHNY ZMĚNÍ TÍM, ŽE JÁ, JEDNA Z VÁS, SE BUDU POHYBOVAT V PROSTORU EGYPTA, V BLÍZKOSTI LUXORU. PAMATUJTE NA TO, KDYŽ BUDETE VĚDOMĚ NAVRACET NEROSTY ZEMI (teď je mi velmi horko v oblasti hrudníku), PAMATUJTE V TU CHVÍLI TAKÉ NA ZÁŘIVOST VAŠEHO TĚLO A NAŠI PROPOJENOST.
Co budete vnímat ve vztahu k Zemi?
Co budete vnímat ve vztahu k tělu svému, či tělům svých blízkých?
Zapište si to a Vaše prožitky můžete poslat na info@dychamespolu.cz. Pište vědomě, stručně a výstižně. A rovnou napište, zda Vaše příběhy mohou být zveřejněny.

Vracím se 4.4. – šedivé úterý (právě na 3. výročí vzniku Dýcháme Spolu) a právě nyní začíná vznikat impuls k nějakému propojení s Vámi. 😍 Buďte bdělí, dáme Vám včas vědět. 🥳

Touto vzájemnou propojeností PRÁVĚ TEĎ konáme pro Sebe i ostatní to nejvíc.

Můžete si také znít Mantru Zářivého Lidství ve Všech jejich možných proměnách, číst Chvalozpěv Početí, Soucitu,… Všechna tato světelná písmena, psána v českém jazyce, k Vám hluboce, dalece, hmatatelně září a trvale se Vás dotýkají. 

A ještě víc prakticky. Chcete-li mne podpořit i finančně na této cestě, můžete zaslat příspěvek do Brány Darování.
Předem za to velmi děkuji, každá i drobná finanční částka pomáhá naplňovat misi Dýcháme Spolu. 🙏🏻

Obraz – Světelné písmo a tvary zaznamenané na Bali, ve vzájemném propojení Darjou, jejím partnerem Arisem a Sofií.
Fotoarchiv Sofie K. Sarras

V roce 2019 byla vepsána tato slova. Když si je přečtete znova v této, pro každou Duši tak důležité době, můžete si s odstupem položit sami Sobě otázku: “Co právě já, právě v tuto chvíli, ze svého hlubokého rozhodnutí, mohu ve svém Životě změnit tak, abych cítil/a, prožíval/a respekt a úctu ke svému tělu, emocím, smyslům i mysli?” A pak to udělejte a dovolte si Sobě poděkovat. Stačí, když se rozhlédnete a na vše kolem Vás včetně Vašeho fyzického těla se podíváte, dotknete se očima s Láskou.

Věnováno pro Zdraví, Svobodu, Osvícení a Realizaci všech Bytostí.