Vyberte stránku

OSLAVA NOVÉ DIMENZE

30.08.2022

Děje se odhalování. Postupné převibrovávání do nové dimenze. Zpětně-vazebným pohledem vnímám, jak jsem 3.7.2022 ve 2:30 v noci probuzená a prožívám a zároveň vpisuji tento text. Zároveň vnímám sama Sebe v dětském cca 2 letém těle, jak pravidelně v noci cestuji do sfér, kde přirozeně rozumím těmto textům. Avšak nemám slovník ani schopnosti cokoli sdělovat to rodičům, natož něco napsat😉. Dnes 30.8.2022 s radostí tento text vpisuji veřejně.

Vnímám, jak moc je spojen se vším, co jsem prožívala v březnu na ostrovech Tenerife a El Hierro, a s tím, co vše se událo v čase kolem mých narozenin. Přecházení ve spirále evoluce na novou úroveň. Když vpisuji tyto řádky, moje tělo pulsuje. Prožívám obrovskou vděčnost k Darje, která mi se vpisováním pomáhá. Vnímám úctu ke své Cestě. Klaním se před Všemi, kteří mi na této Cestě pomáhají. A přijímám poklony těch, kterým na jejich Cestě pomáhám “Já”. Poklony, akt pružnosti, akt nelpění na svém místě. Dákiní Oceánu Moudrosti. Průchody Branami bolesti, nemoci, utrpení, smrti a početí. Opakované příběhy. Na Podstatě to nic nemění. Vnímám Kosmickou vděčnost, že jsem mohla projít celou tuto Cestu. Že jsem došla až sem, do bodu, kde právě teď stojím, tvořím, zářím. Vděčnost ke své, ženské Cestě.

Ať čtení těchto slov přinese to nejlepší pro úctu k Vaší Cestě. Možná, že jednou, až se v noci Probudíte a uslyšíte hlas jasně znějící z Vašeho Nitra, poznáte… vzpomenete si na okamžik, kdy čtete tento text a uvidíte, ucítíte, prožijete, kam Vás přivedl.

Těším se z toho už teď s Vámi, 🥰
Sofie

Věnováno v úctě mému tátovi, jeho rodičům a jeho potomkům ☺️, kteří by právě v tento den 30.8. slavili den tátových narozenin, porodu.

Z živého Slova Sofie Sarras zapsala Darja J.

Věnováno pro Zdraví, Svobodu, Osvícení a Realizaci všech Bytostí.