Vyberte stránku

ŘEKNI MI

16.06.2022

Šálek K smrti dobrýho kafe jsme vypili na oslavu Vás všech!!!! ❤️💗💙🤍
Bylo to hluboké, upřímné a rozjasňující se-tkání. Jako zázrakem jsem se ocitla ve spirále času, po cca 18 letech (po mém profesním odchodu z hospicu sv. Lazara v Plzni) v Prostoru otevřenosti, upřímnosti, hloubky, jenom v jiné roli. Po 18 letech jsem znovu ochutnala, jaké pole se vytváří, když se otevřeně mluví v Přítomnosti fenoménu smrti, když nikdo nikam neutíká, nic neřeší, ničeho nedosahuje, prostě přijímá, že fenomén smrti tady je. A dotýká se ho celou svou Bytostí.

V takovém poli se Život odehrává úplně jinak, než když se děje odmítání, přehlížení, bojování, vyhýbání, oddalování, ještě když se děje nepřijetí smrti jako součástí Života. S podporou krásné hry “ŘEKNI MI” se naše komunikační “kanály” otevíraly, zářily a proplétaly bez hodnocení, kdo či jak dosáhl jakého stavu Poznání. V takovém poli jsme tkali světelná vlákna upřímnosti. Bytosti s různými zkušenostmi, Bytosti s různými osudy… naladěni ve stejném záměru, otevřeni mluvení jsme prostě zněli. Hlas každého z nás byl stejně hodnotný.

Dnes 16.6.2022 je svátek Božího Těla. Dnes 16.6.2022 slavím dle astrologického kalendáře narozeniny Duše. Dnes 16.6.2022 slaví narozeniny Muž, se kterým jsme byli ve vztahu celých 7 let. Po celých 7 let jsem v tento den oslavovala plný význam slova NAROZENINY, oslavovala jsem Přítomnost, oslavovala jsem okamžik porodu, ctila jsem jeho Matku i Otce a zároveň ctila a ctím Podstatu, z které jsme zrozeni všichni, z které pocházíme, když se rodíme, a kam se vracíme, když umíráme. Byl to vždy pro mě ten největší Dar, který jsem mohla svému Muži dát. Vidět ho celého – zřít ho Srdcem v celém kontextu okamžiku narození, a tím i léčit bolest, která pro každého z nás v tomto okamžiku může vznikat. To je Láska vědomé Ženy k vědomému Muži. Dnes vidím tu hlubokou věrnost, kterou jsem k němu cítila. Jako labuť věrná druhé labuti.

Dnes po 3 měsících intenzivní “práce” cítím v Sobě smíření, smíření s rozchodem. Díky zpěvu Mili Janatkové jsem přijala smrt našeho vztahu, přijala jsem v Sobě smrt mé vnitřní labuti, která byla Liborovi věrná, a cítím znovuzrozování se do nové cesty Životem. Dnes.

Přátelé, prosím, přejte Nám do našich nových Cest harmonii a klid. Přejte Nám, ať se rozpojování našeho vztahu, které je hlubokým transformačním procesem, děje pro Štěstí, Osvícení a Realizaci Všech cítících Bytostí. Ať toto přání je stále vědomé v Nás Všech. Oba dva si toto s Liborem moc přejeme a oba dva procházíme velmi silnou zkušeností. Je cosi většího, co je součástí našeho rozchodu a ani jeden z Nás nedohlédne celou situaci. Ani jeden z Nás tento rozchod nečekal a oba potřebujeme čas.
Tím, že byl Libor při vzniku Dýcháme Spolu, je to i pro Vás výzva mu zamávat, poděkovat a vnitřně se rozloučit.

Zvuk a zpěv Mili Janatkové vznikl na základě mého podnětu, mého tlukotu Srdce na základě vzpomínky na odchod vědomých Bytostí a sama pro Sebe jsem si ho nazvala Rozlévání Ducha svatého, Rozjiskřování Hvězdného Prachu. Protože jak víme, v kvantovém poli nekončených možností vlastně nic neumírá, jen mění formu, strukturu a právě níže předaný zpěv je důkazem toho, že co se zdá být smutné a bolestivé, může být i zvučné, jásající, hravé. Je jen na nás, pro co se rozhodneme. Je jen na nás, jestli dokážeme v Sobě obejmout smutek, bolest, radost a zvučení.

Ve svátek Božího Těla jsem šťastná, že zde mohou být psána tato písmenka, že tady jste Vy, kdo je můžete číst a velmi Vám děkuji (děkujeme jako Dýcháme Spolu) za všechny Vaše i finanční příspěvky, díky kterým mohu být přítomna na takových setkáních, díky kterým mohu tvořit, díky kterým mohu žít.

Z živého Slova Sofie s vděčností a věnováním zapsala Darja J.

Děkujeme velmi organizátorům Ze Mě Země za tuto možnost.

Fotoarchiv Sofie K. Sarras

Věnováno pro Zdraví, Svobodu, Osvícení a Realizaci všech Bytostí.