Vyberte stránku

ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH “SOFIE Z TŘPYTU PRÁZDNA” – KOHERENCE SRDCE – 2. ČÁST

11.08.2021

Na úplněk 24.7. bylo pro Vás zveřejněno video s první dimenzí mé životní cesty ve vztahu ke Koherenci Srdce. Nyní na nov 8.8. zveřejňuji druhou dimenzi mé životní Cesty. Je to velmi hluboké sdělení a předávat jej takto v souvislostech je pro mě výzvou. Však mám výzvy ráda a ráda jimi procházím. Život je potom naplnění jiskřivou tvořivou vášnivou uzdravující manifestací Lidskosti. A to je pro mě zdravá Humanita.
Nedokážu si ani představit slovo Humanita odpojené od Koherence Srdce. Cokoli, co je od Koherence Srdce odpojené, není v mém pojetí Humanitou.
Současná doba jako fraktální pohyb Universa nám ukazuje možnost se rozhodnout. Rozhodnout se, zda se budu uvědomovat jako průzračná křišťálová Bytost, vědomá a soucitná, jako Bytost pokorná a respektující svůj potenciál a kapacitu poznání založené na hluboké vnitřní zkušenosti manifestované ve světe, NEBO jako Bytost žijící v představě, že  je člověkem definovaným pojmy predátorství, přežití, nevědomost, chamtivost,…
Každá Bytost žije ve své relativní manifestaci a až poznáním absolutní zkušenosti Přítomnosti, Podstaty je možné zakusit Absolutno.
KDO ZAŽÍVÁ TENTO ZÁŽITEK ABSOLUTNA?

Věnováno pro Zdraví, Svobodu, Osvícení a Realizaci všech Bytostí.